Organizatorzy i współpracownicy
Agnes A. Rose

Prowadzi blog literacko-historyczny W Krainie Czytania i Historii (wkrainieczytania.blogspot.com). Na co dzień pracuje z młodzieżą, ucząc języka angielskiego. Jest także dziennikarką amatorką. W swoich artykułach porusza sprawy kontrowersyjne, przez co pragnie zwrócić uwagę innych na problemy społeczne. Piętnuje ludzką głupotę i brak tolerancji. Jej teksty niejednokrotnie spotkały się z uznaniem profesjonalnych dziennikarzy. Jako współorganizatorka projektu Blogerzy Bajki Piszą zamieściła w nim swoją bajkę, napisaną specjalnie dla tej antologii.

Danuta Awolusi

Prowadzi blog recenzencki Książki Zbójeckie (ksiazkizbojeckie.blox.pl), który otrzymał wyróżnienie jury w plebiscycie na Literacki Blog Roku 2011. Jest absolwentką filologii polskiej, początkującą redaktorką i miłośniczką literatury. Prozę pisze raczej okazyjnie, o wiele chętniej tworzy teksty krytycznoliterackie. Uwielbia muzykę Gospel i wykonuje ją na co dzień w warszawskim chórze Soul Connection, jest także dziennikarzem „Gazety na Chmielnej”, miesięcznika promującego Śródmieście Warszawy.

Aleksandra Pałka

Studentka socjologii na Uniwersytecie Warszawskim i dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dwukrotna stypendystka (stypendia rektora dla najlepszych studentów za rok akademicki 2010/2011 i 2011/2012). Pisała m.in. w serwisie dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl, gdzie została wyróżniona za relacje z wydarzeń politycznych. W 2012 roku prowadziła blog o poprawności językowej Literufka. Od grudnia 2012 roku jest obserwatorką wolności mediów w województwie mazowieckim w ramach współpracy z Helsińską Fundacją Praw Człowieka. W pracy licencjackiej z dziennikarstwa pisze o błędach fleksyjnych i ortograficznych w serwisach blogowych.