O wydawcy
Kierując się ideami ekologii oraz miłością do książek Wydawnictwo E-BOOKOWO skupia się na wydawaniu publikacji w formie cyfrowej, pragnąc w ten sposób współtworzyć bibliotekę elektronicznych książek, które można zabrać ze sobą prawie wszędzie dzięki najnowszym technologiom umożliwiającym przenoszenie danych. E-BOOKOWO nie wydaje książek w tradycyjnej formie, ponieważ wierzy w przyszłość Internetu i nowych mediów.

E-booki dostępne są w głównym formacie PDF, dostosowanym do niektórych czytników i tabletów. Niemniej, stopniowo Wydawnictwo wprowadza kolejne formaty, takie jak: epub, mobi. Zamierza również nagrywać audiobooki i udostępnić w przyszłości opcję druku na życzenie.

Celem Wydawnictwa jest danie szansy młodym Autorom, którym niezwykle trudno jest odnaleźć swoje miejsce na tradycyjnym rynku wydawniczym. E-BOOKOWO nie chce, aby debiutanci musieli dopłacać do swoich książek. Przeciwnie, uważa, że powinni otrzymywać za swój talent i włożoną pracę odpowiednie wynagrodzenie.

W Wydawnictwie wydawana jest przede wszystkim literatura piękna, a także prace dyplomowe. Wiele interesujących tekstów kończy swój żywot gdzieś na półkach archiwów uczelnianych zaraz po obronie. Wydawnictwo pragnie zmienić tę sytuację i pokazać światu teksty, których autorzy włożyli wiele pracy w ich przygotowanie. Tak powstała specjalna oferta dla studentów i absolwentów. Tylko u nich możesz opublikować swoją pracę dyplomową, licencjacką, magisterską, a nawet rozprawę doktorską. Może to być wstęp do naukowej kariery.

E-BOOKOWO jest także autorem projektu „Strefa Autora”, którego celem jest umożliwienie Autorom pokazania swojej twórczości zanim wydadzą swoją pierwszą książkę. Nie jest to zwykły portal literacki, a miejsce spotkań osób piszących.

Więcej informacji o Wydawnictwie E-BOOKOWO możesz znaleźć na stronie internetowej [klik].